Par mums


Kokapstrādes uzņēmums SIA CIETKOKS ir dibināts 2005. gada 14. decembrī. Mūsu specializācija ir bērza koksnes pārstrāde. Pateicoties savām zināšanām un pieredzei, veicam pilnu kokapstrādes ciklu, sākot no zāģbaļķiem līdz pat gatavajai produkcijai. Šobrīd ražojam un piedāvājam sekojošu produkciju: bērza dēļus, bērza sagataves, bērza plātnes un brusas.

 

Uzņēmumam attīstoties un augot, mūsu galvenais noieta tirgus ir Austrumāzijas tirgus, kur eksportējam 99% no saražotās produkcijas, kā arī Eiropa un Baltijas valstis. Ražošanā izmantojam augstas tehnoloģijas kokmateriālu kaltes, nodrošinot pareizu žūšanas procesu, kas ir svarīgi, lai iegūtu kvalitatīvu materiālu gala produktam. Mūsu produkcijas mitruma procents ir 8 +/– 2% robežās. Kopējā jauda savām kokmateriālu kaltēm ir ap 1000 - 1500 cbm mēnesī, atkarībā no materiāla biezuma.

 

SIA CIETKOKS strādā ar ilgtermiņa skatījumu, lai nodrošinātu patstāvīgu augstas kvalitātes produkciju saviem esošajiem un potenciālajiem partneriem. Uzņēmums attīsta un pilnveido savu ražošanas procesu, lai klientiem piegādātu kvalitatīvus kokmateriālus par pieejamu cenu visīsākajā termiņā. 

 

SIA CIETKOKS strādā, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produkciju saviem esošajiem un potenciālajiem partneriem. Uzņēmums strādā saskaņā ar FSC® piegādes ķēdes standartu prasībām (licences kods FSC-C124050).